Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Oryginalne rozwiązanie, proponowane przez biuro rachunkowe Account Trees – zarządzanie podatkowe

Oryginalne rozwiązanie, oferowane przez firmę Account Trees, takie jak zarządzanie podatkowe, powoduje, że znacznie więcej przedsiębiorców zmotywowanych jest do korzystania z usług Justyny Mąkosy. W dziedzinie księgowość kraków znana jest ona z dużego profesjonalnego podejścia oraz odpowiedzialnego ukierunkowania do swojej pracy. Oferuje ona usługi w obrębie identyfikowania i minimalizowania zagrożeń podatkowych, wynikających na przykład z częstych zmian prawnych a także niespójności ustaleń prawnych. Bierze ona również pod wzgląd czynniki wewnętrzne jakie występują w przedsiębiorstwie.

Przy wypracowaniu pewnych rozwiązań stricte współpracuje z klientem, dzięki czemu efekty pracy przystosowane są do modelu jego prosperowania w 100%. Propozycja usług w obrębie zarządzania podatkowego obejmuje: przygotowanie mapy ryzyk podatkowych wraz z komentarzami do badanych transakcji, dookreślenie potencjalnych dziedzin ryzyk odnośnie procedur podatkowych, opracowanie oraz wdrożenie działań zapewniających właściwe rozporządzanie aktualnymi ryzykami, regularne poradnictwo podatkowe, sprawdzanie systemu informatycznego i księgowego przedsiębiorstwa.

W rezultacie, można spodziewać się eliminacji albo ograniczenia obszarów ryzyka podatkowego razem z zabezpieczeniem pozycji podatkowej konkretnej firmy. Właściciel firmy może także weryfikować oraz ukształtować wewnętrzne procedury i procesy, a także zminimalizować ryzyko pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości skarbowych. Przełoży się to na ukształtowanie przewagi konkurencyjnej oraz progres wartości danej spółki. Można także decydować się na inne usługi.

Na przykład, w zakresie usługi wykonane będą zadania takie jak: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a także elektroniczna wysyłka deklaracji podatkowych. Justyna Mąkosa regularnie będzie wprowadzać uzyskane przychody, wydatki i zakupy przedsiębiorstwa, na podstawie faktur jakie dostanie od klienta.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY