Ustalenia wynajmowania sprzętu budowlanego

Kategoria:

Reguły wypożyczenia sprzętu budowlanego w małopolskiej wypożyczalni Pablo są jasno zaprezentowane zainteresowanym zleceniodawcom. Dlatego decydują się oni na współpracę. Wynajem taki jak na przykład wynajem maszyn budowlanych rozliczany jest w przeliczeniu na stawki dobowe, tygodniowe a także miesięczne. Wysokość określonych stawek ustalona jest w cenniku i aktualizowana każdego dnia. Można je sprawdzać na witrynie internetowej. Wszystkie operacje handlowe rozliczane są za każdym razem w gotówce albo w przypadku stałej współpracy z określoną firmą na koniec miesiąca podsumowana jest suma za wynajęcie i wystawiona faktura z odroczonym terminem płatności.

Dokumenty konieczne do zawarcia umowy to: dowód osobisty i drugi dokument potwierdzający zgodność danych osobistych. Trzeba również wpłacić kaucję. Inne kwestie w zawieraniu umowy podane są na witrynie internetowej dla: osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących własną firmę oraz dla spółek prawa handlowego. Wystarczy znaleźć sprzęt, z jakiego chciałoby się skorzystać i rezerwować go na witrynie internetowej albo telefonicznie w oddziale firmy Pablo. Klienci mogą odbierać sprzęt osobiście lub zamawiać transport w konkretne miejsce.

Poza większymi maszynami wypożyczać można sprzęt i elektronarzędzia do jakich wliczają się: aeratory i wertykulatory, bruzdownice, frezarki do betonu, kamery inspekcyjne, listwy wibracyjne, miniładowarki, nagrzewnice powietrza, ogrodzenia tymczasowe, pilarki tarczowe, przecinarki do asfaltu i betonu, przyczepy, sprężarki powietrza, szlifierki do gładzi gipsowych, walce wibracyjne, wozidła, zamiatarki ręczne, agregaty prądotwórcze, cyklinarki, gilotyny do kostki, koparki gąsienicowe, maszty oświetleniowe, czy myjki wysokociśnieniowe. Szczegółowy opis wszystkich urządzeń powoduje, że zleceniodawca od razu zorientowany jest, co wybierać. Dobrze będzie także zapytać o szczegóły zlecenia osoby zatrudnione w wypożyczalni Pablo.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ustalenia wynajmowania sprzętu budowlanego”