Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W jakich zastosowaniach będą się sprawdzać kurtyny paskowe

Kategoria:

Szerokie wykorzystanie materiałów wykonanych z PVC i pokrewnych nikogo już nie zaskakuje. Mimo dużych kontrowersji jeśli chodzi o ochronę przyrody, na pewno im się nie odmówi wielu pożytecznych cech. Co ciekawe, właściwości niektórych z nich pozwalają lokalnie wdrożyć właśnie proekologiczne rozwiązania. Doskonałym przykładem mogą być kurtyny PCV. To bardzo popularne rozwiązanie w wielu zakładach produkcyjnych, ale dobrze się też sprawdzają w dużej ilości innych miejsc. Kurtyny takie stanowią rodzaj przesłony używanej w miejscach, które mają rozdzielić pomieszczenie na dwie części albo odseparować wnętrze od zewnętrznych czynników.

Są idealne, gdy panuje duży ruch, w tym także wózków widłowych. Kurtyny PCV najczęściej stosuje się w drzwiach lub bramach które prowadzą na zewnątrz, gdy zachodzi potrzeba pozostawienia ich niezamkniętych. Dzięki pasom, które swobodnie opadają, nie trzeba mocować się za każdym razem z solidnymi skrzydłami a temperatura we wnętrzu nie będzie się zmieniać w gwałtowny sposób. Przesłona zrobiona z pasów ma na tyle dużą szczelność, że świetnie izoluje oba środowiska. Tak samo praktyczne jest rozdzielenie w ten sposób pomieszczenia gospodarczego, dzięki czemu zapachy nie będą się wydostawać na resztę pomieszczeń a do środka nie dostaje się za dużo pyłu i kurzu. Jednak wachlarz możliwości jest dużo większy. Mało znanym ale pomysłowym i ciekawym wykorzystaniem kurtyn pasowych jest zamknięcie właśnie w taki sposób otworu do budy dla psa, to wspaniałe jest bardzo lubiane przez zwierzaki.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY