Ścierki wielopowierzchniowe

Kategoria:

Nie ma potrzeby opróżniania zbiornika

Jedną z zalet bezprzewodowego mopa parowego jest zbiornik: wbrew pozorom nie ma potrzeby opróżniania zbiornika po każdym czyszczeniu. Oznacza to skrócenie czasu i skrócenie czasu oraz pewność, że urządzenie do czyszczenia podłóg jest już gotowe do następnego użycia. poszerz swoją wiedzę – kliknij

Ścierki wielopowierzchniowe

Jednym z dobrych powodów zakupu bezprzewodowego mopa parowego jest wygoda posiadania zawsze pod ręką unikalnego rozwiązania do dokładnej higieny całego domu. Bezprzewodowa myjka parowa wymaga użycia ściereczki z mikrofibry odpowiedniej do wszystkich rodzajów podłóg (marmur, terakota, parkiet, kamionka itp.), ale także powierzchni pionowych, takich jak drzwi, lustra, szkło, płytki i wiele innych. Tak więc tą samą ściereczką, którą należy regularnie prać w pralce, można bez dodatkowego stresu wyczyścić wszystkie zmywalne powierzchnie w domu.

 1. Teraz, gdy znasz już wszystkie zalety bezprzewodowego mopa parowego, na co czekasz, aby go kupić?
 2. Jak wybrać miotłę elektryczną?
 3. Znajdź miotłę elektryczną, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Bezprzewodowy odkurzacz, dowiedz się wszystkiego o tym modelu elektrycznej miotły. Oto jak możesz wybrać model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 1. Dzielić ..
 2. Wydrukować
 3. Follow Follow – Miotły elektryczne
 4. Przewodnik krok po kroku

 5. Rodzaje mioteł elektrycznych
 6. Charakterystyka mioteł elektrycznych
 7. Zalety odkurzacza bezprzewodowego

 8. Wady bezprzewodowego odkurzacza

 9. Ważne kryteria wyboru odkurzacza bezprzewodowego
 10. Częste pytania

Rodzaje mioteł elektrycznych

Odkurzacze bezprzewodowe są częścią rodziny elektrycznych mioteł, która obejmuje również modele przewodowe. Używane głównie do szybkiego czyszczenia, bezprzewodowe miotły elektryczne są szczególnie odpowiednie dla tych, którzy mają problemy z miejscem i nie chcą mieć przewodu, który może utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z urządzenia w miejscach, w których nie ma gniazdka elektrycznego.

Aby wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, możesz zacząć od kilku prostych rozważań: czy jest wiele pomieszczeń do posprzątania? Czy pokoje są duże i przestronne, czy małe? Jak często sprzątasz dom? Ponadto, aby były naprawdę poręczne i funkcjonalne, miotły elektryczne muszą spełniać szereg cech. Chcesz go kupić? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Test miotły elektrycznej

Porównanie mioteł elektrycznych

Moc ssania, skuteczność czyszczenia i łatwość użytkowania: Nasze testy laboratoryjne analizują wszystkie parametry jakościowe, aby porównać główne marki odkurzaczy bezprzewodowych.

 1. komparator

 2. Charakterystyka mioteł elektrycznych

Dobra miotła elektryczna ma masę wahającą się od 2 do 4 kg: jeśli potrzebujesz większej obsługi, lepiej unikać cięższych modeli. Jeśli jednak z jednej strony niewielka masa i mniejsza waga oznaczają wygodę i praktyczność, to z drugiej (najprawdopodobniej) wiążą się również z niższą wydajnością ssania niż odkurzacze przewodowe. Dlatego kupując bezprzewodową miotłę elektryczną, pierwszym wyborem jest wybór między praktycznością a mocą.

Niektóre miotły elektryczne mają również składany uchwyt, co pozwala zaoszczędzić miejsce po odłożeniu urządzenia. Radzimy wypróbować mechanizm w momencie zakupu: w rzeczywistości nie wszystkie są łatwe w użyciu. Kolejną bardzo przydatną funkcją (nie wszystkie miotły elektryczne) jest możliwość samodzielnego wstawania (pionowa pozycja parkowania) bez konieczności opierania się o ścianę.

Bezprzewodowe miotły elektryczne, w przeciwieństwie do tych z przewodem, są bezworkowe: ich zbiornik, po opróżnieniu, można po prostu umyć wodą. Modele te oszczędzają nam pieniądze, ponieważ nie musimy kupować toreb na wymianę (nie trzeba kupować wkładów do torebek), ale kontakt z kurzem może powodować problemy dla alergików. Dlatego lepiej wybrać miotłę z dużym kolektorem (około dwóch litrów), aby nie musieć powtarzać tej operacji zbyt wiele razy.

Lepszy przewód czy akumulator?

Nie wszystkie miotły elektryczne mają drut. Na rynku znajdziemy wiele modeli współpracujących z akumulatorem, który po naładowaniu umożliwia korzystanie z miotły bez konieczności podłączania jej do gniazdka elektrycznego. Autonomia tych produktów jest jednak bardzo ograniczona, jak opisano poniżej.

Przed zakupem ważne jest, aby mieć informacje o czasach ładowania i czasie trwania. Z kolei w przypadku mioteł drucianych trzeba zwracać uwagę przede wszystkim na długość kabla: im dłuższy, tym większe możliwości manewrowania.

Zalety odkurzacza bezprzewodowego

Przenoszenie bezprzewodowego odkurzacza jest proste — nie musisz się martwić o potknięcie się o przewód lub gniazdko elektryczne w pobliżu. Odkurzacze bezprzewodowe są idealne do szybkich prac porządkowych, a więc dla tych, którzy często korzystają z odkurzacza.

Podczas gdy niektóre są przeznaczone tylko do czyszczenia podłóg, inne mają akcesoria, dzięki którym można je wykorzystać do mniejszych prac porządkowych. Oznacza to, że możesz go używać do czyszczenia samochodu lub nosić go do czyszczenia schodów bez konieczności wykonywania skomplikowanych sztuczek.

Oto wszystkie główne zalety:

 1. Są lżejsze niż odkurzacze cylindryczne;
 2. Ich zastosowanie nie jest ograniczone długością przewodu ani bliskością gniazdka;
 3. Mogą być używane do ograniczonych lub szczególnych prac porządkowych;
 4. Są mniejsze, dzięki czemu łatwiej je przechowywać i zajmują mniej miejsca;
 5. Idealnie nadają się do stosowania na schodach, gdzie drut byłby zaśmiecony.
 6. Wady bezprzewodowego odkurzacza

Decydując się na zakup bezprzewodowego odkurzacza musisz pójść na pewne kompromisy:

 1. pogoda. Większość bezprzewodowych odkurzaczy działa przez 10 minut przy maksymalnej mocy: niektóre mają baterie, które w trybie „oszczędzania baterii” wytrzymują ponad 60 minut, ale to oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jeśli potrzebujesz całej mocy, jaką dysponuje odkurzacz, na przykład jeśli masz do czynienia z nieporęcznym dywanem, przekonasz się, że bateria bardzo szybko się wyczerpie.
 2. Zmniejszona zdolność zatrzymywania pyłu. Standardowo odkurzacz bezprzewodowy ma pojemność 0,6 litra, a odkurzacz cylindryczny nawet 2,3 litra. Oznacza to, że jeśli zaoszczędzisz czas podczas sprzątania, możesz stracić więcej czasu na opróżnianie odkurzacza i czyszczenie filtrów. Jeśli tego nie zrobisz, odkurzacz wkrótce stanie się mniej wydajny.