Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jakie wady i zalety mają ubrania wykonane z naturalnego jedwabiu

Kategoria:

Koronki i atłasy to odwieczny atrybut kobiecości. Obie te tkaniny są niezwykle subtelne i stylowe. Znakomita większość kobiet bardzo lubi dotyk bardzo śliskiego materiału, delikatnie połyskującego w świetle i równie delikatnie spływającego po ciele. Naturalny jedwab ma tę niepodrabialną właściwość, że podczas kontaktu ze skórą sprawia lekki chłód. Z tego też powodu od dekad jest jednym z cenniejszych materiałów odzieżowych. Idealnie się sprawdza letnią porą. Szyje się z niego zmysłowe sukienki i spódniczki, falujące zalotnie przy chodzeniu. Nadaje się też bardzo dobrze na długie, ultrakobiece kreacje, nadające się na ekskluzywny ba albo ważną imprezę.

Miękkie fale, lekko spływające wzdłuż ciała poruszają się zmysłowo razem z każdym ruchem. Podkreślają bardzo dobrze grację kobiecej sylwetki. Na pewno kreacja uszyta z tej tkaniny nie pozostaje niedostrzeżona. Jest jednak jeden kłopot, naturalny jedwab jest materiałem dość drogim. Kolejnym utrudnieniem jest to, że tkanina ta bardzo się gniecie. Dlatego stosunkowo rzadko można spotkać zwykłe ubrania w całości uszyte z naturalnego jedwabiu. Warto jednak poznać ten materiał, choćby w kilku przykładowych wydaniach. Nawet tak drobny gadżet, jak jedwabna apaszka czy też jedwabna gumka do włosów często sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowa. Dotyk tej tkaniny to dotyk wyjątkowego luksusu. Doskonałym zamiennikiem może się tu ukazać satyna. Dzięki podobnej połyskliwości i delikatności nazywana też jest często jedwabiem sztucznym. Głównie z tego powodu, że jest tak samo lejąca jak prawdziwy jedwab i podobnie układa się na ciele.

Satyna także jest delikatna i wygodna do noszenia. Rzecz jasna jest znacznie tańsza od jedwabiu. Jej mankamentem jest jednak trochę odporność na uszkodzenia. Lecz przeważnie szyje się z niej eleganckie elementy odzieży oraz bieliznę czy pościel. Bardzo delikatny splot chłodzi podobnie jak jedwab. Jest także równie przewiewna i wygodna w noszeniu. Lekka i elegancka pościel lub satynowa piżama to wspaniałe rozwiązanie w ciepłe dni lata. Zapewnia ochłodę i doskonale się sprawdza podczas długich godzin spędzonych w wygodnym łóżku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY