Profesjonalny zakup samochodów używanych za gotówkę w Gdańsku

Kategoria:

Profesjonalny zakup pojazdów użytkowanych za gotówkę na terenie Gdańska ma do zaoferowania stacja demontowania aut RAAN. Wszystkie transakcje są spieniężone. Sam etap likwidacji jest bezpieczny dla środowiska {naturalnego|przyrodniczego i dotyczy aut wycofanych z użytkowania. Rekomendowana przez wojewodę Pomorza stacja demontowania samochodów jest równocześnie uczestnikiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, dynamicznie biorąc udział w działaniach na rzecz recyklingowania samochodów w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że raankasacja.pl – skup aut gdańsk jest zakładem rekomendowanym. Marka RAAN może pochwalić się dużym zaufaniem na równi pośród klientów prywatnych, jak i firm. Wszystkie usługi są przeprowadzane w zgodzie z przepisami prawa i odbywają się sprawnie.

Zanim natomiast samochód odkupiony znajdzie się w ponownej sprzedaży, o ile nie będzie skasowany to zostaje poddawany gruntownemu przeglądowi. Dodatkowo, przydzielana jest gwarancja na używane części. Skupowane są auta osobowe, ciężarówki, busy a także motory. Pracownicy RAAN odbiorą auto od klienta, wykonując na miejscu nieodpłatną wycenę. Po jej dokonaniu właściciel pojazdu decyduje, czy chce sprzedać samochód. Transakcja sfinalizowana jest umową kupna – sprzedaży, a wpłatę klient otrzymuje albo pieniężnie albo przelewem.

Auta kupowane są nie tylko od klientów prywatnych, lecz również od przedsiębiorstw z wielu profesji i korporacji taksówek. Kupowane przez RAAN są samochody licznych marek i w przeróżnym stanie technicznym. Na witrynie online firmy można zaznajomić się z dokładnym profilem funkcjonowania firmy oraz obszarem jej działalności. Dzięki temu zainteresowani są dokładniej obeznani w tym, w jaki sposób odbywają się poszczególne zlecenia. To pomaga im też nabrać ufności do RAAN, abstrahując z jakiej określonej usługi planują tam korzystać w niedalekiej przyszłości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalny zakup samochodów używanych za gotówkę w Gdańsku”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *