Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Chorwacja – tanie i interesujące miejsce wyjazdu dla Polaków

Mimo kryzysu gospodarczego, specjalizacja turystyczna trzyma się nieźle – w 2019 roku na zagraniczne wczasy wyjechało nieomal 5 mln naszych rodaków. Rodacy najchętniej wyjeżdżają nad Bałtyk i do Grecji. Także wakacje w Chorwacji stają się coraz popularniejsze – wybiera je ok. 10 % urlopowiczów. Ten kraj jednoczy się z błogim odpoczynkiem na plaży i pływaniem w ciepłych wodach Adriatyku. Wczasy w tym śródziemnomorskim rejonie to atrakcja dla wędrowców – wspaniała kuchnia, bogata architektura i gwarancja słonecznej pogody w sezonie.

Coraz więcej biur podróży oferuje zorganizowane wyprawy do Chorwacji, głównie do Istri, najpopularniejszego kurortu. Jednakże letnicy mogą samodzielnie zaplanować swój wypoczynek w tym pełnym uroku miejscu. Bilety lotnicze to wydatek rzędu 300 – 400 zł (zależnie od pory roku). Na miejscu nie ma problemu z odnalezieniem osobistego noclegu. Kwatery to rozwiązanie dla ludzi wyszukujących tańszej opcji.

Polacy często wybierają ten kraj jako cel własnej wakacyjnej podróży, że względu na stosunkowo bliską odległość od naszego. Dla o wiele bardziej wymagających urlopowiczów (także z zasobniejszym portfelem) odpowiednie będą apartamenty o podniesionym standardzie. Choć pod pojęciem apartamenty kryją się też w pełni wyposażone mieszkania, z klimatyzacją oraz wieloma innymi udogodnieniami – my polecamy tudzież realestate-honeste.com. Wybierając apartament trzeba zwrócić szczególną uwagę na jego lokalizację – w końcu urlop przy hałaśliwej ulicy to na pewno nic przyjemnego. Nocleg w wynajętym apartamencie to również możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w słusznym dla turysty czasie – brak odgórnie ustalonych godzin upraszcza zaplanowanie aktywnego dnia poza hotelem. W jaki sposób widać, możliwości zorganizowania jest wiele. Należałoby je od początku do końca rozważyć, aby w czasie podroży przyjemnie spędzić swój czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY