Opcja zorganizowania spływu kajakami indywidualnego albo spływu dla grup

Kategoria:

Możliwość zorganizowania spływu kajakami indywidualnego albo spływu grupowego to jedna z dwóch opcji udostępnionych w propozycji wypożyczalni MARTIN. Każdy klient może wybrać stricte taki kajak, jaki będzie dopasowany do jego możliwości oraz sprawi, iż dana osoba będzie czuła się wygodnie i bezpiecznie, bo wybór jest wyjątkowo spory. W MARTIN można znaleźć w głównej mierze modele dwuosobowe. Kajaki są sprawne, wytrzymałe oraz pakowne, czyli doskonale będą nadawały się nawet na dłuższe spływy. Wyposażenie każdego z kajaków to: lekkie wiosła oraz dwie kamizelki asekuracyjne w wersji dla osób starszych lub dla najmłodszych.

Wypożyczający samodzielnie zadecydują czy robiąc użytek z http://www.kajakipomiechowek.pl/splyw-kajakowy-wkra.html zechcą pływać wytyczoną trasą albo chcą korzystać z tras wyznaczonych alternatywnie, o różnym pułapie trudności. Spływy mogą mieć długość: 7, 11 i 18 kilometrów. Trasa wyznaczona odgórnie ma z kolei 29 kilometrów. Na dodatek, można decydować się na wyznaczanie tras indywidualnych. Jako że wypożyczalnia dysponuje własnym polem rekreacyjnym, goście mogą po kajakach zdecydować się na organizację imprezy plenerowej. Wydzielane są dwie strefy: z grillem i ogniskiem oraz z możliwością rozbicia namiotów.

Każdy spływ jest przygotowany z kompletną obsługą instruktorską, co ma wyjątkowe znaczenie dla osób, które w takim zdarzeniu biorą udział pierwszy raz.

Spływy zorganizowane są wzorcowo, a organizatorzy zadbają o to, by spełnić wymagania tych osób, które wezmą w nich udział. Przed każdym ze spływów na trasie Joniec – Borkowo – Śniadówko – Pomiechówek wszyscy są poinformowani, co jest zapowiedziane oraz co może ich spotkać. Są to wiadomości o: miejscu spotkania, zasadach spływu, przebiegu trasy głównej a także przebiegu trasy alternatywnej. Specjaliści informują też o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa oraz ukazują, jakie są możliwe problemy podczas spływu, żeby każdy był tego świadomy.