Kwaśna wódka – interesujący pomysł na spożywanie wódki

Kategoria:

Kwaśna wódka to interesujący sposób na picie wódki. Patrząc na to, że pośród osób mieszkających w Polsce szczególną sławą podczas gdy chodzi o alkohole może pochwalić się wódka, to jest to przepis jaki bez wątpienia warto znać. Jest ona spożywana na luźniejszych imprezach, jak i na tyle ważnych wydarzeniach jak uroczystość weselna. Najczęściej spożywa się ją pod postacią szybko wypijanych mieszanek alkoholów. Tymczasem, jeżeli ktokolwiek chciałby nieco urozmaicić wypijanie takiego trunku to może decydować się na picie tak zwanej kwaśnej wódki. Jest to trunek bardzo łatwy do zrobienia. Składa się tylko z 4 komponentów a także z kostek lodu. Taki napój wyskokowy doskonale może sprawdzić się jako aperitif, przed obiadem lub przed kolacją w gronie znajomych. Polski alkohol ma posmak nieco bardziej wysublimowany aniżeli whisky.

Składnikami trunku są: wódka, limonka, trzydzieści mililitrów wody gazowanej, dwadzieścia mililitrów syropu oraz 6 kostek lodu. Opcjonalnie można dodać porzeczki bądź miętę do udekorowania. Niektórzy dodają też pół białka jajka. Napój podaje się po zamieszaniu. Pod linkiem https://www.tragosdelmundo.cl/vodka-sour-receta/ można poznać szczegółowy opis tego, jak zrobić kwaśną wódkę. Bez wątpienia, znajomi docenią taki posmak. Naturalnie, na blogu Tragos del Mundo można zobaczyć wiele innych przepisów. Każdy może dobierać takie trunki, jakie z pewnością dopasują się do tematycznych eventów.

Jeśli ktoś chciałby poszerzać swoją wiedzę w temacie serwowanych drinków albo tego, jakie są w wielu krajach – Tragos del Mundo jest blogiem w tym celu stworzonym. Z serwisu korzystają tak samo barmani, jak i amatorzy przygotowywania napitków. Przygotowanie wielu drinków, takich jak kwaśna wódka nie jest skomplikowane. Dlatego ten ciekawy pomysł na spożywanie wódki dobrze będzie sprawdzić. I spróbować wykonać na kolejnym spotkaniu ze znajomymi. Może zająć to parę chwil, a w pamięci zostanie na długo.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kwaśna wódka – interesujący pomysł na spożywanie wódki”