Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dłuższe i mocniejsze rzęsy dzięki 3 składnikom z Twojej kuchni

Gęstsze i dłuższe rzęsy. Tusz do rzęs to zdecydowanie tajna broń w Twoim zestawie. Jednak w Twojej kuchni “ukrywa się” jeszcze kilku sprzymierzeńców. Sprzymierzeńcy – naturalne składniki, które odżywiają rzęsy, nadając im długość i siłę. Co o tym sądzisz?

Ich zastosowanie jest proste. Wystarczy zaopatrzyć się w czyste szczoteczki do tuszu do rzęs lub waciki i po zanurzeniu ich w wybranym olejku delikatnie nałożyć je na rzęsy, tak jak w przypadku tuszu do rzęs, aż do wchłonięcia. Następnego dnia rano umyj twarz jak zwykle i pamiętaj, aby a) powtarzać ten proces codziennie przez co najmniej 6-8 tygodni, jeśli chcesz szybko zobaczyć rezultaty, oraz b) wykonywać odpowiedni demakijaż i oczyszczanie.

Oliwa z oliwek

Nie mam odpowiedzi na pytanie, czy jest coś, czego oliwa z oliwek nie potrafi zrobić (nawet w dziedzinie urody). Bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, które działają jak emolienty, nawilżają i zmiękczają rzęsy oraz przyczyniają się do ich zdrowego wzrostu. dowiedz się więcej

Olej kokosowy

Kolejny naturalny składnik, który nawilża i wzmacnia rzęsy. Olej kokosowy stosowany na skórę głowy, brwi, rzęsy itp. może zapobiegać wypadaniu włosów i ich łamaniu się. Jeśli uważasz, że jest zbyt gęsty i zbity, aby go użyć, po prostu podgrzej go, aby stał się mokry i nałóż go czystym pędzelkiem.

Olej rycynowy

Nie można go pominąć na liście wszystkich tych naturalnych składników, które wzmacniają i uwydatniają rzęsy. Olejek rycynowy, bogaty w kwasy tłuszczowe omega-6, białka i inne składniki odżywcze, które przyczyniają się do zdrowego wzrostu włosów, po prostu działa cuda. Po prostu użyj go!

Jak uzyskać perfekcyjny efekt przydymionego oka za pomocą zalotki do rzęs?

Może to być uważane za jeden z dodatkowych kroków w przygotowaniu makijażu, ale wystarczy jeden przejazd zalotką do rzęs, aby odmienić wygląd naszych rzęs, aby wyglądały na bardziej podkręcone i efektowne, bez żadnej warstwy tuszu.

Wierzcie lub nie – jeśli choć raz spróbowaliście, wiecie, o czym mówię – trzymanie zalotki do rzęs przez 15 sekund pod strumieniem gorącego powietrza wydobywającego się z suszarki do włosów, a następnie umieszczenie jej u nasady i na środku długości rzęs – oczywiście z zachowaniem ostrożności – wystarczy, aby uzyskać piękny efekt na oczach.

W każdym razie należy uważać, aby nie przesadzić z temperaturą i nie poparzyć się oraz oczywiście wykonywać delikatne ruchy, nie wywierając zbyt dużej siły, aby nie uszkodzić rzęs. To wszystko wiecie, czytaliście to już wcześniej, przynajmniej w tej rubryce.

Jednak zastosowań zalotki do rzęs w makijażu jest znacznie więcej, niż myślisz i niż mi się wydawało, zanim zobaczyłam poniższy filmik na Instagramie.

A więc jak chciałabyś stworzyć perfekcyjny makijaż smokey eye, lub jeszcze lepiej, perfekcyjnie wyciąć załamania w makijażu, używając tylko zalotki do rzęs? Cóż, wszystko jest całkiem proste i zanim wciśniesz przycisk “play” na poniższym filmie, aby zobaczyć, jak to zrobić, muszę powiedzieć, że ta technika wygląda bardzo korzystnie dla każdego kształtu oka. Spróbuj!

Jak aplikować pojedyncze sztuczne rzęsy?

Podczas gdy trendy w makijażu gwiazd i wybiegów zmierzają w bardziej naturalnym kierunku, makijażyści z różnych środowisk nadal unikają mocnego przydymionego oka i przesadnie wytuszowanych rzęs.

Jeśli jesteś nowy do gry rzęs, rozważyć prywatne sztuczne rzęsy jako najbardziej ekonomiczną opcję dla drogich rozszerzeń rzęs, które zostałyby zastosowane jeden po drugim przez profesjonalistę. Podczas zabiegu w salonie każda rzęsa (wykonana z norek lub włókien syntetycznych) jest mocowana do linii rzęs za pomocą półtrwałego kleju, co trwa zazwyczaj około 2 godzin.

Oprócz początkowej inwestycji w czas, co 3-4 tygodnie należy przeprowadzać naprawy, a w międzyczasie wykonywać mnóstwo czynności konserwacyjnych, takich jak przygotowanie, stylizacja i usuwanie tuszu do rzęs.

Wybierz odpowiednie karty osobiste

Istnieje wiele opcji w drogerii, ale generalnie sztuczne rzęsy są sprzedawane w krótkich, średnich i długich długościach, a wiele marek oferuje opcje jedno- lub dwupoziomowe, w zależności od objętości, jaką chcesz.

Aby wybrać odpowiednie rzęsy dla siebie, należy zacząć od obserwacji różnych właściwości własnych rzęs. Najlepszym sposobem na zapewnienie naturalnego i jednolitego wyglądu poszczególnych rzęs jest dopasowanie ich do struktury i długości swoich naturalnych rzęs. Jeśli masz jasne, cienkie, proste lub krótkie rzęsy, będziesz chciała stosować zestawy jednowarstwowe o krótkiej lub średniej długości.

Inne produkty, które możesz potrzebować w sklepie: klej do rzęs Niektóre zestawy do rzęs mają w zestawie własny klej do rzęs danej marki, jednak dla wizażystów najlepszy jest klej Duo, który jest dostępny w kolorze bezbarwnym lub czarnym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY