Działalność pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych

Kategoria:

Działalność pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych pokazują, że Marek Daniel rzeczywiście dąży do tego, aby wiele osób poradziło sobie z nerwicą lękową. Nie ma zamiaru ich tylko informować, udostępniając na witrynie www teksty kompleksowo omawiające zagadnienie zaburzenia. Przekonuje do określonych zachowań, dzięki jakim nerwica lękowa może być zwalczona. Z tego powodu też autor napisał publikację o oryginalnej formie gry „Wolni Od Lęku”. Prowadzi też kanał w popularnym serwisie z filmami i muzyką, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem. W dodatku, można sprawdzić jego profil na Facebooku.

Autor przekonuje wszystkich obserwujących, że wystosował automatyczny system jaki prowadzi korzystającego po kolei do pozbycia się zaburzenia lękowego. O jego powołaniu poświadcza też to, że utworzył grupę na portalu społecznościowym. Skupia ona osoby, które pozbyły się nerwicy lub są w trakcie świadomych działań, jakie mają na celu wyjście z nerwicy. Wśród członków grupy można wymienić się spostrzeżeniami, poradami a także zmotywować wzajemnie w rutynowych działaniach.

Jeśli ktoś chciałby pogłębić zagadnienie lub sam na sam porozmawiać z autorem, to także ma ku temu okazję. Na witrynie opłaca się czytać posty odnoszące się do powodów pojawienia się nerwicy lękowej. To pozwoli dowiadywać się, w jaki sposób dbać o własną osobowość. Jeśli już czytelnicy zapoznają się z informacjami z działu Nerwica (wynik), to kolejna kategoria omawiająca zagadnienie takie jak nerwica lękowa będzie dla nich doskonałym dopełnieniem. Teksty o tytułach takich jak: Czym jest kontrola, a czym wpływ, Wbrew sobie, a może pomimo, Myśli – czym jest myśl oraz jak powstaje, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, Cytaty o emocjach – Twoje motto życiowe na dziś, Typy osobowości – wszystko to, co powinieneś wiedzieć plus test, Jak i kiedy medytować, Leki na nerwicę lękową – nie istnieją, Koronawirus COVID – 19 a problemy psychiczne wyraźnie rozszerzają zakres wiedzy.