Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kompetentny oraz polecany neurolog dla dzieci w mieście Poznań

Jadwiga Polcyn – Losy to wykwalifikowany i godny zaufania neurolog dziecięcy w Poznaniu do jakiego przychodzi wielu opiekunów z dziećmi. Najważniejszą specjalizacją Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest leczenie ADHD oraz padaczki u dzieci. Specjalistka twierdzi, iż kiedy tylko rodzice podejrzewają u własnych dzieci zaburzenia układu nerwowego to mają obowiązek zareagować błyskawicznie. Jedynie wcześniejsze wykrycie i odpowiednia terapia umożliwiają w przyszłości unormowane rozwijanie się maluchów. Wczesna klasyfikacja to także szansa na maksymalne wyleczenie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w leczeniu dzieci posiada długoletnie doświadczenie zawodowe.

Ponadto, wyróżnia ją empatia dzięki której przekonuje do siebie niepełnoletnich pacjentów i nie wywołuje w nich strachu. Wystawienie diagnozy a także wyleczenie dzieci z dysfunkcjami komórek nerwowych obejmuje również: stany napadowe, migreny, dysfunkcje zachowania, dysfunkcje związane ze spaniem, dysfunkcje lingwistyczne, trudności w nauce, okołoporodowe problemy neurologiczne, zespół objawów powiązanych z mózgowym porażeniem dziecięcym, genetyczne wady układu nerwowego, a także dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Kompleksowa terapia lekarska jest rezultatem tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań posiada specjalizację też w pediatrii i anestezjologii i intensywnej terapii. Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy współpracuje z psychologiem oraz fizykoterapeutą.

Na początkową konsultację rodzice poproszeni są o zabranie: historii medycznej dziecka, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia w szpitalu oraz wyników szybciej wykonanych diagnoz. Z przychodnią neurologiczną można kontaktować się także mailowo. W każdym przypadku terapia dopasowana jest bezpośrednio do małego chorego. Neurolog wykonuje swoją pracę na równi z pacjentem, jak i z opiekunami zapewniając o tym, że chorób neurologicznych nie należy się wstydzić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kompetentny oraz polecany neurolog dla dzieci w mieście Poznań”
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY