Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przy jakich dolegliwościach stosuje się USG Doppler?

SKU: ZDROW0201 Kategorie: ,

Aparatura Dopplera służy do przeprowadzenia badania ultrasonograficznego. Dostarcza ono cennych informacji na temat funkcjonowania układu krążenia. W trakcie badania, aparatura ocenia częstotliwość fal dźwiękowych odbijanych przez krwinki przepływające przez naczynia. W ten sposób można ocenić drożność żył oraz tętnic, a także pracę zastawek.

Zebrane informacje pozwalają lekarzowi zaplanować dalsze postępowanie. Badanie stosuje się w przypadku pacjentów z nadciśnieniem, cukrzycą, wysokim cholesterolem, otyłością, a także innych schorzeniom zagrażającym zdrowiu układu sercowo-naczyniowego. Wyniki pozwalają także przeciwdziałać groźnym chorobom, zawałowi serca oraz udarowi mózgu.

Samo badanie jest bardzo proste i trwa kilkanaście minut. Nie wymaga również specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Badanie Doppler Poznań natychmiast dostarcza wyników, dzięki czemu, lekarz od ręki zaplanuje dalszy tok postępowania w diagnostyce i leczeniu układu krążenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przy jakich dolegliwościach stosuje się USG Doppler?”
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY