Profesjonalna adwokat z Dąbrowy Górniczej, proponująca pomoc prawną ze wszystkich gałęzi prawa

Kategoria:

Iwona Cebo – Kubiczek to rzetelna adwokat z Dąbrowy Górniczej, oferująca pomoc prawną ze wszystkich dziedzin prawa. Świadczenia odnoszą się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego oraz edukacji lub szkolnictwa. Oferta jest wobec tego wszechstronna. Iwonę Cebo – Kubiczek cechuje indywidualne ukierunkowanie oraz pasja, wobec czego jako adwokat dąbrowa górnicza jest z chęcią wybierana przez interesantów. Jest ona ceniona za efektywność w poradnictwie i w rozwiązaniu prawnych. Odpowiednio reprezentuje również klientów w sprawach sądowych. Jej działalność skierowana jest do klientów indywidualnych oraz dla klientów biznesowych.

Obsługa prawna zawiera: doradztwo, reprezentowanie petentów przed sądami administracyjnymi oraz przed urzędami. Perfekcyjna znajomość prawa i 20 letnie doświadczenie dają zainteresowanym gwarancję, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie osobą, której warto powierzyć swoją sprawę. Z uwagi na spory profesjonalizm, kancelaria adwokat nawiązuje współpracę ze znanymi kancelariami na całym świecie. Jeśli wobec tego jakąś sprawę trzeba rozwiązywać poza krajem, to także jest to umożliwione. Klienci indywidualni, jacy zgłoszą się do kancelarii mogą oczekiwać na: poradnictwo prawne, pomoc w przygotowaniu treści wielu umów, pozwów i innych pism procesowych.

Korzystają z pomocy w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy oraz w obrębie przyznawania odszkodowań i ściągania należności. Prawo karne oraz prawo administracyjne to dziedziny, w jakich specjalistka także radzi sobie doskonale. Iwona Cebo – Kubiczek udziela wsparcia w: przygotowaniu skarg do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, poradnictwie w obrębie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. Na dodatek, w imieniu klientów bierze udział w negocjowaniu oraz reprezentuje ich w sądzie.