Profesjonalne kursy z języka angielskiego w trybie zdalnej

Kategoria:

Specjalistyczne kursy z języka angielskiego w formie zdalnej przygotowuje znajdująca się w Warszawie szkoła językowa Smart Learning. Z lektorem na żywo, bez wychodzenia z domu jest okazja poprawiać własne kompetencje. Co ciekawe, wszystko odbywa się w mało stresującej atmosferze. Można będzie przełamać swoje bariery, dobierając do tego innowacyjne środki. W tym celu, żeby uczestniczyć w kurs angielskiego online konieczne są jedynie: dostęp do Internetu, laptop, słuchawki i przeglądarka Chrome. Lekcje angielskiego prowadzone są na nowoczesnej platformie Tutorsmart. Wystarczy się na niej zalogować, żeby dostać wgląd do kursu online z nauczycielem na żywo. Każdy, kto zainteresowany jest ofertą może wziąć udział w lekcji próbnej, w cenie 1 złotego.

Kursy opracowane są równocześnie dla osób starszych, jak i dla dzieci. Termin każdej lekcji wyznaczany jest na podstawie indywidualnych przesłanek. Systematyczność lekcji jest dobrowolna. To zapewnia maksymalny komfort ucznia i w jeszcze większym stopniu motywuje do nauki. Profesjonalni lektorzy opracowują ciekawe kurs angielskiego online dla najmłodszych, w wieku od jedenastu do 18 lat. Jeżeli natomiast ktoś chciałby pokonać mur w komunikacji to może decydować się na lekcje w mniejszych grupkach. Angielski w formie zdalnej jest doskonałym sposobem na rozwój znajomości języka, bez obniżenia trybu nauczania. Może odbywać się z dowolnego miejsca. Wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Dla wielu osób jest to także nad wyraz wygodne. Kolejną dobrą stroną jest oszczędność czasu, bo uczeń pobierając lekcje z domu nie straci czasu na przyjazd do szkoły językowej. Uczestnicy kursu otrzymują dostęp do: niezbędnych materiałów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, plus do fiszek online, dedykowanych do uczenia się słownictwa z wybranego obszaru. Na witrynie online marki można zapoznać się ze szczegółowym spisem udostępnionych świadczeń. Jeżeli ktoś planuje się zapisywać na zajęcia w Smart Learning, to wystarczy że skontaktuje się telefonicznie z osobami zatrudnionymi w firmie lub wypełni internetowy formularz kontaktowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Profesjonalne kursy z języka angielskiego w trybie zdalnej”