Wszechstronne świadczenia pielęgnujące dla psów

Kategoria:

Wszechstronne świadczenia pielęgnujące dla psów każdej wielkości i rasy w Gdańsku ma do zaoferowania Doggie House. U doświadczonego psiego groomera można oczekiwać nie tylko tego, iż pies zostanie wystrzyżony, lecz również że będzie wykąpany. Wszystko odbędzie się przy użyciu najwyższej jakości preparatów i w sterylnych okolicznościach. Pakiet FULL WYPAS, jaki oferuje psi fryzjer Gdańsk dotyczy każdej rasy piesków, które wymagają ostrzyżenia. Na dodatek, udostępniony jest także zestaw MOKRY PIES dla piesków, jakie nie wymagają użycia nożyczek.

Dla ras szorstkowłosych adekwatny jest zestaw TRYM, który obejmuje usuwanie martwej sierści psa. Pakiet ten złożony jest z: kąpieli czyszczącej, kąpieli związanej z pielęgnacją, suszenia, czesania sierści, czyszczenia uszu, przycinania pazurów i z ostrzyżenia albo z usuwania martwego naskórka psa na życzenie właściciela psa. Do każdej z wymienionych czynności używany jest sprzęt najwyższej jakości produkcji. Właściciele psów doceniają także to, że wykorzystywane są specjalistyczne preparaty groomerskich firm. Na witrynie www można zapoznać się z cennikiem i z dokładnym profilem wszystkich świadczeń. Dodatkowe czynności groomerskie w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: spotkanie adaptacyjne PUPPY, rozczesywanie złączonej sierści, kąpiel oczyszczająca, usunięcie kamienia nazębnego techniką ultradźwiękową i czesanie koteczka.

Zalety Doggie House to: bezstresowa pielęgnacja, sprzęt i preparaty najlepszych marek, spokój w czasie 2 godzinnej wizytacji, sterylne okoliczności jakie panują w gabinecie, doskonałe efekty po wykonanych zabiegach pielęgnacyjnych. Czworonóg, jaki opuści salon będzie wyglądać oszałamiająco. Indywidualne podejście dopasowane jest do charakteru pupila, czy także jego uprzedzeń. Duża kwalifikacja właścicielki gabinetu w temacie fryzjerstwa psów oraz to, iż bez przerwy rozszerza ona swoje zdolności uczestnicząc w szkoleniach i wystawach powodują, iż miejsce to w rzeczywistości jest warte odwiedzenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wszechstronne świadczenia pielęgnujące dla psów”