Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zbiór etapów wydawania książek podejmowany w Ef Ef

Kategoria:

Zbiór etapów publikowania oferowany w Ef Ef jest wyjątkowo dokładnie opracowany i w szczegółowych zamierzeniach bardzo dokładnie przystosowany do potrzeb zleceniodawcy, czyli osoby, która planuje bez trudności wydać książkę. W pierwszej kolejności, Ef Ef zajmie się redakcją oraz korektą językową. Jeśli zaś autor zgodzi się na modyfikacje, odbywa się kolejny pułap, a więc wykonanie projektu obwoluty oraz projekt szablonu składu.

Eksperci, jacy tym się zajmą, zadbają o to, żeby środek i obwoluta pozostawały ze sobą spójne. Później rozpocznie się złożenie książki: dołączenie tekstów do szaty graficznej, opublikowanie ilustracji i dopasowanie innych elementów powiązanych z edycją. Po takim z etapów odbywa się korekta techniczna, mająca za zadanie sprawdzenie, czy w trakcie składu z przekładem nie zadziało się cokolwiek złego. Później eksperci będą zajmować się modyfikacją do wersji elektronicznej, o ile zaplanowane jest publikowanie e książki. Będzie miało miejsce również przyszykowanie plików do druku. Zadania na końcu to: wydruk i doręczenie, a także utworzenie i produkcja materiałów marketingowych.

Specjaliści będą zajmować się także dystrybucją książek, jeśli zleceniodawca będzie mieć tego typu zamysły. Szczegółowy opis na temat tego, na co można liczyć w ramach https://ef-ef.pl/sklad-i-lamanie-tekstu-dtp/ umieszczony jest na witrynie www. Dodatkowo można o porady spytać ekspertów z Ef Ef. Klienci, którzy chcą dowiadywać się, ile mniej więcej będzie wynosił koszt publikacji, mogą to robić, wypełniając formularz z kalkulatorem wydawniczym. Po zaakceptowaniu wyceny mają miejsca świadczenia, z jakich można zrobić użytek. Są to: redagowanie, korekta językowa, korekta techniczna, adiustacja, złożenie i łamanie publikacji, zrobienie projektu układu graficznego książki, projektowanie obwoluty, konwersja do e booka a także wydruk.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY