Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Moje konto

Twój koszyk

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Usługi dentystyczne

SKU: ZDRO0002 Kategorie: ,

Jakich produktów unikać aby zachować śnieżnobiały uśmiech?

Śnieżnobiały uśmiech to wizytówka, która stawia nas w świetle osoby schludnej i dbającej o swój wygląd zewnętrzny. To także potężne narzędzie interpersonalne, które pozwala wpływać na innych i budować szczere, pozytywne relacje. Niestety, zdrowe i białe zęby mają swoją cenę – musimy wyrzec się pewnych produktów o silnych właściwościach odbarwiających.

Jakie produkty zabarwiają zęby?

Przede wszystkim musimy tu wymienić kawę oraz napoje gazowane. Dostarczają nam one energii i poprawiają nastrój, ale ich wpływ na zęby jest niestety niekorzystny. Warto również unikać częstego spożywania wina. Kolejnym wrogiem śnieżnobiałego uśmiechu są papierosy. Jeżeli marzysz o białych i zdrowych zębach, musisz koniecznie podjąć próbę wyeliminowania nałogu tytoniowego. W innym razie, zachowanie naturalnej bieli będzie niestety niemożliwe. Oczywiście w grę wchodzi wybielanie w gabinecie, ale rezultaty takiego zabiegu będą krótkotrwałe.

Jak na bieżąco usuwać przebarwienia?

Nawet w pełni zdrowa dieta i należyta pielęgnacja jamy ustnej nie daje stuprocentowej gwarancji zachowania zdrowych i białych zębów. Dlatego też, musimy na bieżąco usuwać powstające przebarwienia. W tym celu warto zastosować pasty do zębów z aktywnym węglem o silnych właściwościach oczyszczających. To naturalna broń przeciwko płytce i kamieniowi nazębnemu. Można także raz na jakiś czas robić naturalną płukankę z sody. Dzięki temu, łatwiej zachowasz atrakcyjny i śnieżnobiały uśmiech.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Usługi dentystyczne”
ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY